bytová designérka

 

Studio IN*ART se specializuje na návrhy   a realizace interiérů ve Zlínském, Moravskoslezském a Olomouckém kraji již více než 15 let.

Zabýváme se designem interiérů rodinných domů, bytů  a komerčních prostor jako kanceláří, prodejen, estetických salónů, kluboven, škol, hotelů a restaurací. Vytvoříme pro Vás osobitý interiér na míru Vašim potřebám a vyřešíme vše od návrhu až po realizaci. V rámci interiérového poradenství Vám pomůžeme s výběrem podlahových krytin, dveří, obkladů  a dlažeb, zařizovacích předmětů, textilních dekorací, osvětlení, výmalby a tapet. Pomůžeme také s výběrem designového nábytku a doplňků interiéru nebo pro Vás vytvoříme návrh pro zakázkovou výrobu nábytku na míru. Úzce spolupracujeme s prověřenými truhlářskými dílnami a dalšími profesemi. Nabízíme náš stabilní a profesionální tým pro řešení Vašeho zadání.
 
Studio vede Ing. Eva Hozáková s 20-ti letou praxí v interiérovém designu, která se celoživotně zabývá vzděláváním v oboru designu, architektury, výtvarného umění a dějin umění. Je také spoluzakladatelkou a lektorkou Festivalu architektury a designu FestAD.
 

Jak probíhá spolupráce s bytovým designérem:

  1. Úvodní konzultace a zadání
  2. Studie interiéru
  3. Výběr materiálů a doplňků
  4. Zadání do výroby a autorský dozor při realizaci

 
Kde nás můžete potkat:

  • V naši kanceláři v Rožnově pod Radhoštěm, ve Valašském Meziříčí nebo v Ostravě
  • Můžete si s námi sjednat individuální konzultaci přímo na Vaší stavbě nebo ve Vašem interiéru
  • Účastníme se veletrhů, kde nabízíme interiérové poradenství

 
Jak pracujeme:

  • Pečlivě vyslechneme Vaše zadání
  • Vedeme zakázku od celku k detailu s důrazem na kvalitu i ekonomičnost projektu
  • Začínáme vždy studií, ale nabízíme spolupráci až k výsledné realizaci

 
V případě zájmu kontaktujte Ing. Evu Hozákovou telefonicky na čísle +420 777 803 028 nebo na e-mailu hozakovainteriery@centrum.cz