Dětské pokoje

Návrh a realizace interiéru pro děti se liší podle věkové kategorie – návrhy dětských pokojů pro předškolní děti, dětské pokoje pro školáky a interiéry pro studenty. Interiér dětského pokoje musí být bezpečný, útulný a praktický.

 

Pokoj s lanovkou
Ústředním zadáním návrhu interiéru bylo umístění funkčního modelu lanové dráhy tak, aby se pod ní dalo procházet. Proto byl uprostřed pokoje navržen jasanový sloup, na který byla umístěna mezistanice lanové dráhy. Vestavěný nábytek byl navržen z masivního jasanu s barevnými lakovanými dvířky. Součástí návrhu interiéru byl i výběr krytiny z marmolea, návrh kovaných prvků a výběr tapety. Realizace byla precizně řemeslně zpracována s množstvím technických vychytávek. Interiér působí vzdušně, na minimálním prostoru vznikl moderní, inspirativní pokoj, který bude Štěpána provázet až do jeho studentských let.
IMG_4772_u2_sm

 

Pokoj pro princeznu

pano_1b_sm

 

Modro-zelený pokoj
Pro návrh vestavěného nábytku do pokoje pro Jonáše byla vybrána barevná kombinace bílé dřeviny, petrolejové modré a zelené olivy, která ladí se stávající podlahovou krytinou z oranžového marmolea. Přáním Jonáše bylo mít v pokoji žebřiny, velkou postel a dostatek polic pro výstavu svých modelů z lega. Postel byla umístěna pod šikminu a zajímavě odsunuta ode zdi. V dětském pokoji je velký pracovní stůl doplněný asymetricky řešenými policemi.

IMG_6096_up_sm

 

Květinový pokoj pro holčičku
Pro podkrovní pokojíček pro Terezku byla vybrána jemná barevnost nábytku v kontrastu s výraznou výmalbou a květinovým dekorem na stěnách. Součástí pokojíčku je i stávající sedačka, která byla v rámci realizace interiéru nově očalouněna.
IMG_2073_sm

 

Panelákový pokoj pro tři děti

IMG_1266_U_sm

 

Pokoj pro kluka

 

Hravý pokoj pro tři děti

IMG_7216sm