Komerční interiéry

Realizace interiérů, které jsou určeny pro veřejnost, si můžete prohlédnout ve Valašském Meziříčí, Rožnově pod Radhoštěm, Vsetíně a okolí. Interiérový design veřejných prostor je náročný na detail. Součástí interiérů komerčních a firemních prostor je kov, dekor a výtvarný výraz.

 

Obecní úřad Velké Karlovice

 
Jídelna a zázemí pro ON Semiconductor Rožnov pod Radhoštěm
Pro novou firemní jídelnu a výdejnu v objektu C128 byla vybrána barevná kombinace černé, šedé, cihlové a bílé. Technický charakter interiéru s nerezovými zařizovacími předměty výdejny zjemňuje použití dekoru pinie avoly bílé a oranžových odstínů, které propojují interiér jídelny objektu C128 s jídelnou v objektu PM8. Ve vstupním prostoru bylo řešeno položení nové dlažby v návaznosti na stávající a rekonstrukce sociálního zařízení v barevnosti černé a odstínů šedi s akcentem červené.
IMG_4364---IMG_4366_u1_sm

 
Denní místnost ON Semiconductor Rožnov pod Radhoštěm
Pro interiér denní místnosti v objektu SPM1 byly navrženy tři barevné varianty, dominantou kterých byl výběr tapetového vzoru. Zadáním bylo vytvořit prostor pro odpočinek a relaxaci zaměstnanců. Realizovanou variantu vybírali hlasováním sami zaměstnanci. Byla zvolena varianta s květinovým vzorem v barevné kombinaci zlaté, světle fialové a tmavě fialové ve vysokém lesku.

IMG_3371up2_sm

 
Rekonstrukce pizzerie U Černého orla ve Valašském Meziříčí

Rekonstrukce pizzerie na náměstí ve Valašském Mezříčí – v původním provedení dle návrhu Evy Hozákové před uživatelskými změnami. Interiéru dominují kované doplňky, dřevěné stoly z masivu, jemná výmalba, červený akcent a návrh baru na míru včetně proměnlivého osvětlení.

 

Kancelář ředitele firmy Vason cz

Autorský návrh kancelářského nábytku v hi-tech stylu. Dominantou kanceláře je designový pracovní stůl z masivního jasanu atypického tvaru s vnějším obloukem 320cm se sraženou hranou stolu a s nerezovými prvky. Jednací stůl ze skla a nerezu dotváří hi-tech styl interiéru. Kancelářský nábytek je vyroben z lamina jasan krystal a wenge. Celkový design kanceláře dotváří koberec ve firemní barvě a tmavě červená kožená sedačka.

vason_web1

 

Jídelna ON Semiconductor Rožnov pod Radhoštěm
Nový interiér firemní jídelny v objektu PM8 ON Semiconductor v Rožnově pod Radhoštěm byl navržen v barevné kombinaci zemitých odstínů hnědé a oranžové s akcentem šedé. Výrazným doplňkem je použití barevného skla a nerezových úchytů na dělících příčkách. Interiér je doplněn květinovým vzorem čalounění v barevnosti interiéru.
IMG_4605_u2_sm
Mateřská škola Velké Karlovice

 

Masérské studio Valašské Meziříčí