Kuchyně

Návrhy kuchyní na míru musí maximálně využít daný prostor. Návrh kuchyně zohledňuje logiku pohybu při vaření a požadavky na stolování. Design kuchyně musí být funkční, praktický i estetický.

 

Rekonstrukce bytového jádra včetně kuchyně

 
Kuchyně pro mladou rodinu v novostavbě

 

Rustikální kuchyně v anglickém stylu

Atypická celomasivní kuchyně v interiéru dřevěnice s keramickým dřezem a dubovou pracovní deskou, s dvířky mořenými a následně patinovanými ve stolařské dílně. Celkovou rustikální atmosféru kuchyně podtrhují ozdobné zakončovací lišty, porcelánové úchyty, keramický obklad 10x10cm na koso a vintage doplňky. Modrý odstín kuchyně navazuje na barevnost na míru vyrobených kachlových kamen.

IMG_3032_u_sm

 

Kuchyně v kombinaci přírodní kámen a sklo

Pracovní desku z přírodního kamene a skleněnou zástěnu doplňuje použití ořechu a slonové kosti ve vysokém lesku. Tyto prvky vytváří moderní kuchyni v přírodní barevnosti odstínů dřeva, měkké smetanové barvy s akcentem šedé.

 

Kuchyně s pracovní deskou z přírodního kamene

Prostorná kuchyň ve tvaru U s centralní symetrickou kompozicí, vaření na střed, rohové skříňky po obou stranách s vnitřním výsuvným vybavením. Zajímavé řešení roletové skříňky s osvětlením reágujícím na pohyb rolety. Dřez se spodním uchycením v pracovní desce z přírodního kamene. Barevné propojení masivní podlahy a keramického obkladu.

 

Kuchyně ve skandinávském stylu

 

Kuchyňský kout v bytě panelového domu

 

Rekonstrukce kuchyně v panelovém domě ve Valašském Meziříčí

 

Kuchyně v černém lesku

Návrh kuchyně ve vysokém černém lesku respektoval zadání zákazníka. V kombinaci lamina v dekoru zebrano, s přidáním zajímavé digestoře a keramického obkladu vznikla designová moderní kuchyň.

 

Kuchyně v kombinaci ořech a umělý kámen

Návrh kuchyně v rodinném domě v barevné kombinaci hnědá, béžová, v kombinaci materiálů kámen, sklo, keramický obklad a masivní dřevo. Nadstandardní vybavení – rohové zásuvky, světelná dna, pracovní deska z umělého kamene. Kuchyň a jídelní část oddělena nábytkem s deskou z masivního jasanu.

 

Červená kuchyně

Návrh kuchyně s pultíkem v rodinném domě v kombinaci červená, černá a šedá. Vzhledem k malému prostoru – horní skříňky až do stropu – odlehčeno sklem a horními dvířky v barvě slonové kosti.